درباره نمایشگاه

به نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com” خوش آمدید. با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، وب سایت «با مالک» در حال حاضر رایگان است.

نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com“ درحال حاضر با سه سالن مجازی مجزا آماده خدمت به شما هست.
سالن مجازی خرید و فروش برای بازدید کنندگانی که مایل به دریافت اطلاعات و تماس مستقیم با فروشندهای ملک هستند،
سالن مجازی اجاره برای بازدید کنندگانی که مایل مایل به دریافت اطلاعات و تماس مستقیم برای اجاره ملک هستند  ،
سالن مجازی پیش خرید برای بازدید کنندگانی که مایل به دریافت اطلاعات پروژه های در حال احداث (سالن در شرف افتتاح است)

غرفه یک فضای مجازی است که مالک به تصمیم و سلیقه شخصی با تصویرهای متفاوت از ساختمان ، امکانات ، واحد ، چشم انداز (وییو) به طور مجازی ملک خود را به بازدید کنندگان نمایش می دهد و جزییات ملک خود را به اطلاع بازدید کننده می رساند.

برای بازدید کنندگان: «جستجوی غرفه» را کلیک کنید، سپس سالن دلخواه خود را انتخاب کنید، (برای مثال: اجاره یا خرید) و سپس منطقه دلخواه را انتخاب کرده و دکمه «جستجو» را کلیک کنید و مستقیم با مالکین مذاکره کنید. 

برای مالکین:  «تقاضای غرفه» را کلیک کنید ، سالن دلخواه را انتخاب کنید (برای مثال: اجاره یا خرید) ، منطقه و ناحیه خود را اعلام کنید ، توضیحات و امکانات را توصیف کنید. مدیریت “نمایشگاه با مالک” بارگذاری عکس و آدرس کامل ساختمان را اجباری در نظر گرفته است. پس از تکمیل مراحل ذکر شده «ارسال غرفه » را کلیک کنید. اگردر موردی به کمک یا راهنمایی احتیاج داشتید از تماس با ما دریغ نکنید.

در میان اهداف مهم نمایشگاه مجازی با مالک  “bamalek.com“دو هدف قابل ذکر است:

آوردن بازدید کننده بالقوه بیشتری به نمایشگاه ، برای دیدار ازغرفه ها ، ایجاد یک محیط شفاف  و انتقال اطلاعات به طور مستقیم از مالک ، که در مقیاس کوچک  امید در آن است که صرفه جویی در وقت مالک و هم بازدید کننده و که هر دو بتوانند جزئیات بیشتری را از همدگر بدانند.

بررسی صحت و سقم مطالب درج شده بوسیله کاربران (صاحب غرفه) بر عهده بازدید کننده است و هیچ مسولیتی بر عهده وب سایت با مالک ”bamalek.com” نیست و وب سایت با مالک ”bamalek.com” هیچ گونه مشورت در خرید و فروش ملک یا معامله املاک انجام نمی دهد و فقط یک منبع اطلاع رسانی است. وب سایت با مالک ”bamalek.com” توصیه می کند که همیشه قبل از هر توافق نامه ای، از مشاور حقوقی ، حرفه ای یا وکیل خود راهنمایی بگیرید.

bamalek.com” هر روز ۲ مرتبه به روز رسانی (update) می شود.